Vardas: Dangiras

Vardo reikšmė:

iškreiptas iš Daugiras: dau- (daug) + gir- (giria „miškas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.07

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų žinių troškimą. Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Tampate reiklesnis sau pačiam ir kitiems. Nesprendžiate apie įvykius iš pirmo žvilgsnio. Jums prireiks daugiau laiko tobulėjimui. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Dangira, Dangirda, Dangirdas, Dangirutė, Dangirutis, Dangis, Dangius, Dangiarutis, Dangirius, Dangirita


Pavardė: Bialoglovis

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Dangiras

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Dangiras Bialoglovis" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
--·
G
··
I
·-·
R
·-
A
···
S
-···
B
··
I
·-
A
·-··
L
---
O
--·
G
·-··
L
---
O
···-
V
··
I
···
S
D
A
N
G
I
R
A
S
B
I
A
L
O
G
L
O
V
I
S
D
A
N
G
I
R
A
S
B
I
A
L
O
G
L
O
V
I
S

Visos paieškos