Vardas: Dangiras

Vardo reikšmė:

iškreiptas iš Daugiras: dau- (daug) + gir- (giria „miškas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.07

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų žinių troškimą. Šio vardo savininkas yra labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Galite lengviau sukaupti žinių apie gyvenimo paslaptis. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Tampate reiklesnis sau pačiam ir kitiems. Nesprendžiate apie įvykius iš pirmo žvilgsnio. Jums prireiks daugiau laiko tobulėjimui. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Dangira, Dangirda, Dangirdas, Dangirutė, Dangirutis, Dangis, Dangius, Dangiarutis, Dangirius, Dangirita


Pavardė: Stimburys

Stimburys – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Stimburienė (ištekėjusi) ir Stimburaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Dangiras

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Dangiras Stimburys" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
--·
G
··
I
·-·
R
·-
A
···
S
···
S
-
T
··
I
--
M
-···
B
··-
U
·-·
R
-·--
Y
···
S
D
A
N
G
I
R
A
S
S
T
I
M
B
U
R
Y
S
D
A
N
G
I
R
A
S
S
T
I
M
B
U
R
Y
S

Visos paieškos