Vardas: Danielius

Vardo reikšmė:

„dievas mano teisėjas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.21
10.10

Papildoma informacija:

Danieliai stiprūs kaip meškos, gimsta jau turėdami organizacinių sugebėjimų. Jiems gyvenimas - tai problemų sprendimas: tiek savo, tiek kitų. Danieliaus vardadienį įtakoja Neptūnas, kuris lemia svajingumą. Galima teikti, kad vienas iš jų tikslų - sukurti savo komandą, su kuria galėtų pasiekti puikių rezultatų siekiant karjeros. Tokie bruožai jiems padeda išlikti ir įsilieti į skubų gyvenimo ritmą. Sugeba labai aiškiai išsakyti savo mintis ir nekyla abejonių, kad vadovavimas jų arkliukas. Danielių gerosios savybės: savigarba, patvarumas, patikimumas, ryžtingumas, ištikimumas, entuziastingumas, mąslumas. Danielai – kūrėjai. Labai darbštūs, dėl to jais pasitiki aplinkiniai ir bendradarbiai. Kai kurie pasiekia aukštų postų įvairiose srityse. Danieliai nesukurti vakarėliams, jie mieliau renkasi draugų ratą, keliones, turizmą. Jų puiki intuicija, kuri apsaugo juos nuo klaidingų gyvenimo posūkių.

Panašūs vardai:
Danielė, Danielis, Daniel, Danielia


Pavardė: Zeninas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Zeniacka, Zeniauskienė

Daugiau narių turinčių vardą Danielius

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Danielius Zeninas" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
··
I
·
E
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
--··
Z
·
E
N
··
I
N
·-
A
···
S
D
A
N
I
E
L
I
U
S
Z
E
N
I
N
A
S
D
A
N
I
E
L
I
U
S
Z
E
N
I
N
A
S

Visos paieškos