Vardas: Danijelius

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Danijelia, Danijela


Pavardė: Andruškevič

Žinomi žmonės:

  • Andžej Andruškevič (g. 1964) – ūkininkas, Lietuvos ir Šalčininkų rajono savivaldybės politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Andruškevičius, Andruškevičienė, Andruškevičiūtė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Danijelius Andruškevič" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
··
I
·---
J
·
E
·-··
L
··
I
··-
U
···
S
·-
A
N
-··
D
·-·
R
··-
U
···
S
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
D
A
N
I
J
E
L
I
U
S
A
N
D
R
U
S
K
E
V
I
C
D
A
N
I
J
E
L
I
U
S
A
N
D
R
U
S
K
E
V
I
C

Visos paieškos