Vardas: Danina

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Dana, Danas, Dangė, Dangira, Dangiras, Dangirda, Dangirdas, Dangirutė, Dangirutis, Dangis


Pavardė: Nagurskytė

Nagurskis - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Nagurskienė (ištekėjusi) ir Nagurskytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Dominykas Nagurskis, Ryškėnų (prie Telšių) seniūnas
  • Jokūbas Ignotas Nagurskis (1734–1796) – Žemaitijos ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos politinis, karinis ir visuomenės veikėjas;
  • Jonas Nagurskis (m. 1796 m.), Žemaitijos ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos politinis, karinis ir visuomenės veikėjas
  • Kajetonas Nagurskis (m. 1802 m.), Žemaitijos ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos politinis, karinis ir visuomenės veikėjas.
  • Pranciškus Vladislovas Nagurskis (m. 1751 m. pab. ar 1752 m. pr.), Žemaitijos ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštijos politinis, karinis ir visuomenės veikėjas.
  • Pranciškus Nagurskis (m. 1803 m.), teisėjas
  • Juozapas Nagurskis, Beržėnų apskrities vėliavininkas

Panašios pavardės:
Nagurskis, Nagurskienė

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Danina Nagurskytė" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
··
I
N
·-
A
N
·-
A
--·
G
··-
U
·-·
R
···
S
-·-
K
-·--
Y
-
T
·
E
D
A
N
I
N
A
N
A
G
U
R
S
K
Y
T
E
D
A
N
I
N
A
N
A
G
U
R
S
K
Y
T
E

Visos paieškos