Vardas: Danusė

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Dana, Danas, Dangė, Dangira, Dangiras, Dangirda, Dangirdas, Dangirutė, Dangirutis, Dangis


Pavardė: Andreotti

Žinomi žmonės:

  • Giulio Andreotti (g. 1919) – Italijos žurnalistas ir politikas, tris kartus šalies ministras pirmininkas - 1972-73, 1976-79 ir 1989-92. Taip pat jis yra dirbęs keliose ministerijose, o nuo 1991 m. tapo senatoriumi visam gyvenimui;

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Danusė Andreotti" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
N
··-
U
···
S
·
E
·-
A
N
-··
D
·-·
R
·
E
---
O
-
T
-
T
··
I
D
A
N
U
S
E
A
N
D
R
E
O
T
T
I
D
A
N
U
S
E
A
N
D
R
E
O
T
T
I

Visos paieškos