Vardas: Dargiris

Vardo reikšmė:

lietuviškas vardas iš transatlantinių lakūnų Darius ir Girėnas pavardžių šaknų, šiems lakūnams pagerbti

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

08.30

Papildoma informacija:

Šis vardas suteikia Jums daugiau energijos, galite įgyti daugiau muzikinių, vaidybinių sugebėjimų. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Darginas, Darginė, Darginta, Dargintas, Dargintė, Dargiras


Pavardė: Pakėnas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Pakėnaitė, Pakėnienė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Dargiris Pakėnas" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-·
R
--·
G
··
I
·-·
R
··
I
···
S
·--·
P
·-
A
-·-
K
·
E
N
·-
A
···
S
D
A
R
G
I
R
I
S
P
A
K
E
N
A
S
D
A
R
G
I
R
I
S
P
A
K
E
N
A
S

Visos paieškos