Vardas: Dargvilė

Vardo reikšmė:

dar- (daryti) + vil- (vitis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.24

Papildoma informacija:

Šis vardas suteikia Jums drąsos ir noro rizikuoti. Tampate ryžtingesnė ir tikslingesnė. Padidėja dėmesys visuomenės reikmėms, jaučiate poreikį pasitarnauti visuomenei. Šis vardas leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius.

Panašūs vardai:
Dargvilas


Pavardė: King

Žinomi žmonės:

  • Albert King (1923–1992) - JAV bliuzo gitaristas ir dainininkas;
  • Martin Luther King (1929–1968) – aktyvus kovotojas už juodaodžių pilietines teises JAV, Nobelio taikos premijos laureatas, knygų autorius;
  • Stephen Edwin King (g. 1947) – JAV rašytojas;

Panašios pavardės:
Kingson, Kingstonas, Kindurys, Kinstaitis, Kinduriene, Kiniuliene, Kinskiene, Kinski, Kinderis, Kinkaitė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Dargvilė King" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-·
R
--·
G
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-·-
K
··
I
N
--·
G
D
A
R
G
V
I
L
E
K
I
N
G
D
A
R
G
V
I
L
E
K
I
N
G

Visos paieškos