Vardas: Darmantė

Vardo reikšmė:

dar- (daryti) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.12

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patinka viskas, kas puiku, ir jos pačios nestokoja linksmo būdo. Neretai ir pačios išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jos pritaria laikmečiui, madoms, yra veiklios, stengiasi atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas joms puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, jos parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.

Panašūs vardai:
Darmantas


Pavardė: Girnevičienė

Girnevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Girnevičius.

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Darmantė Girnevičienė" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
·-·
R
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
--·
G
··
I
·-·
R
N
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
D
A
R
M
A
N
T
E
G
I
R
N
E
V
I
C
I
E
N
E
D
A
R
M
A
N
T
E
G
I
R
N
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos