Vardas: Daugintas

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + gin- (gintas „užstotas, apsaugotas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.26

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų užuojautą kitiems, esate labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Nesprendžiate apie žmones iš pirmo žvilgsnio. Šis vardas leidžia Jums geriau suprasti kitus žmones, lengviau komunikuoti su jais.

Panašūs vardai:
Daugina, Dauginas, Dauginta


Pavardė: Eggert

Informacija ruošiama...

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Daugintas Eggert" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
·
E
--·
G
--·
G
·
E
·-·
R
-
T
D
A
U
G
I
N
T
A
S
E
G
G
E
R
T
D
A
U
G
I
N
T
A
S
E
G
G
E
R
T

Visos paieškos