Vardas: Daugintas

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + gin- (gintas „užstotas, apsaugotas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.26

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų užuojautą kitiems, esate labai draugiškas, geranoriškas ir rūpestingas. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Nesprendžiate apie žmones iš pirmo žvilgsnio. Šis vardas leidžia Jums geriau suprasti kitus žmones, lengviau komunikuoti su jais.

Panašūs vardai:
Daugina, Dauginas, Dauginta


Pavardė: Zurlys

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Zurba, Zurbienė, Zurbaitė, Zurauskiene, Zurlova, Zuromskis, Zurbiene, Zurlienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Daugintas Zurlys" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
--··
Z
··-
U
·-·
R
·-··
L
-·--
Y
···
S
D
A
U
G
I
N
T
A
S
Z
U
R
L
Y
S
D
A
U
G
I
N
T
A
S
Z
U
R
L
Y
S

Visos paieškos