Vardas: Daujotas

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + jot- (joti) – „daug jojęs, nukeliavęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.29

Papildoma informacija:

Daujotai negali pakęsti kritikos, nes giliai įsitikinę, kad tai gali pakeisti jų planus. Dažnai jie susiduria su psichologinėmis problemomis, bet jiems tai priimtina, nes gyvenime jie puikūs psichologai, patarėjai. Daujotams vertėtų daugiau padirbėti darbą, kuriam puikiai sugeba vadovauti. Jie puikūs lyderiai daugelyje profesijų, bet prasti darbininkai, nes giliai tiki, kad yra gimę vadovauti.

Panašūs vardai:
Daujota


Pavardė: Galginaitis

Galginaitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Galginaitienė (ištekėjusi) ir Galginaitytė (netekėjusi arba mergautinė).

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Daujotas Galginaitis" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
·---
J
---
O
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-··
L
--·
G
··
I
N
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
D
A
U
J
O
T
A
S
G
A
L
G
I
N
A
I
T
I
S
D
A
U
J
O
T
A
S
G
A
L
G
I
N
A
I
T
I
S

Visos paieškos