Vardas: Daujotas

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + jot- (joti) – „daug jojęs, nukeliavęs“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.29

Papildoma informacija:

Daujotai negali pakęsti kritikos, nes giliai įsitikinę, kad tai gali pakeisti jų planus. Dažnai jie susiduria su psichologinėmis problemomis, bet jiems tai priimtina, nes gyvenime jie puikūs psichologai, patarėjai. Daujotams vertėtų daugiau padirbėti darbą, kuriam puikiai sugeba vadovauti. Jie puikūs lyderiai daugelyje profesijų, bet prasti darbininkai, nes giliai tiki, kad yra gimę vadovauti.

Panašūs vardai:
Daujota


Pavardė: Malčenko

Informacija ruošiama...

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Daujotas Malčenko" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
·---
J
---
O
-
T
·-
A
···
S
--
M
·-
A
·-··
L
-·-·
C
·
E
N
-·-
K
---
O
D
A
U
J
O
T
A
S
M
A
L
C
E
N
K
O
D
A
U
J
O
T
A
S
M
A
L
C
E
N
K
O

Visos paieškos