Vardas: Daumilė

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + mil- (pa-milti)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės turi labai išmintingą protą, visus užjaučiančios. Siekia žinių, todėl dažniausiai įgyja aukštąjį išsilavinimą. Dauguma jų tampa žinomomis artistėmis arba dailininkėmis, kitaip tariant, turi meniškų sugebėjimų. Žinoma, didžiausią naudą gali pateikti tada, kai suranda kelią nuo materialaus į dvasinį. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Daumantas, Daumantė, Daumilas, Daumante


Pavardė: Grigelevičienė

Grigelevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Grigelevičius.

Panašios pavardės:
Grigelevičius, Grigelevičiūtė

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Daumilė Grigelevičienė" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
--
M
··
I
·-··
L
·
E
--·
G
·-·
R
··
I
--·
G
·
E
·-··
L
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
D
A
U
M
I
L
E
G
R
I
G
E
L
E
V
I
C
I
E
N
E
D
A
U
M
I
L
E
G
R
I
G
E
L
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos