Vardas: Dautaras

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + tar- (tarti) – „daug kalbantis, kalbus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.27

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkų sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jie labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Šio vardo savininkai yra labai draugiški, geranoriški ir rūpestingi. Juos traukia svaiginantys meilės nuotykiai ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė.

Panašūs vardai:
Dautara, Dautartas, Dautartė


Pavardė: Kaniuka

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kaniava, Kaniavienė, Kaniavaitė, Kaniusas, Kaniušas, Kaniušaitė, Kaniukšta, Kanisovaite, Kanišauskas, Kanišauskienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Dautaras Kaniuka" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
N
··
I
··-
U
-·-
K
·-
A
D
A
U
T
A
R
A
S
K
A
N
I
U
K
A
D
A
U
T
A
R
A
S
K
A
N
I
U
K
A

Visos paieškos