Vardas: Dautartas

Vardo reikšmė:

dau- (daug) + tar- (tarti) – „daug kalbantis, kalbus“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.27

Papildoma informacija:

Šių vardų savininkų sėkmė – būti kolektyve tarp žmonių, todėl tikriausiai jie labai gerai jaučiasi savo šeimoje. Šio vardo savininkai yra labai draugiški, geranoriški ir rūpestingi. Juos traukia svaiginantys meilės nuotykiai ir pasirengimas bet kurią minutę pasinerti į eilinę avantiūrą. Tai jų gyvenimo esmė.

Panašūs vardai:
Dautara, Dautaras, Dautartė


Pavardė: Zerinas

Zerinas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Zerinienė (ištekėjusi) ir Zerinaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Zeringienė, Zeringis, Zeringytė

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Dautartas Zerinas" morzės abėcėle

-··
D
·-
A
··-
U
-
T
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
--··
Z
·
E
·-·
R
··
I
N
·-
A
···
S
D
A
U
T
A
R
T
A
S
Z
E
R
I
N
A
S
D
A
U
T
A
R
T
A
S
Z
E
R
I
N
A
S

Visos paieškos