Vardas: Debora

Vardo reikšmė:

„bitė“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.16

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkėms patinka viskas, kas puiku, ir jos pačios nestokoja linksmo būdo. Neretai išoriškai itin patrauklios, seksualios, retkarčiais ir išdidžios, itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jos pritaria laikmečiui, madoms, yra veiklios, stengiasi atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas joms puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, jos parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkusios kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.


Pavardė: Statkus

Moteriška pavardės forma: Statkienė (ištekėjusi) ir Statkutė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Jonas Statkus (g. 1923) – vargonininkas, chorvedys, pedagogas, kompozitorius;
  • Silverijus Statkus (g. 1964) – Lietuvos ir Tauragės rajono politinis bei visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Statkevičius, Statkevičienė, Statkienė, Statkevičiūtė, Statkutė, Statnickė, Statinaite, Statkuvienė, Statauskienė, Statulevičius

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Debora Statkus" morzės abėcėle

-··
D
·
E
-···
B
---
O
·-·
R
·-
A
···
S
-
T
·-
A
-
T
-·-
K
··-
U
···
S
D
E
B
O
R
A
S
T
A
T
K
U
S
D
E
B
O
R
A
S
T
A
T
K
U
S

Visos paieškos