Vardas: Deimilas

Vardo reikšmė:

dei- (deivė) + mil- (pa-milti) – „deivių mylimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra ambicingi ir valdingi žmonės.Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Deimilė, Deimina, Deiminas, Deiminė, Deiminta, Deimintas, Deimintė, Deimis


Pavardė: Judeiko

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Judeikytė, Judeikaite, Judenis, Judelevičius, Judevič, Judeikevičienė, Judeckienė, Judeika, Judeikienė, Judeikis

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Deimilas Judeiko" morzės abėcėle

-··
D
·
E
··
I
--
M
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·---
J
··-
U
-··
D
·
E
··
I
-·-
K
---
O
D
E
I
M
I
L
A
S
J
U
D
E
I
K
O
D
E
I
M
I
L
A
S
J
U
D
E
I
K
O

Visos paieškos