Vardas: Deimilas

Vardo reikšmė:

dei- (deivė) + mil- (pa-milti) – „deivių mylimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra ambicingi ir valdingi žmonės.Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Deimilė, Deimina, Deiminas, Deiminė, Deiminta, Deimintas, Deimintė, Deimis


Pavardė: Matrosovas

Matrosovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Matrosovienė (ištekėjusi) ir Matrosovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Matrosovienė, Matrosova, Matrosov

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Deimilas Matrosovas" morzės abėcėle

-··
D
·
E
··
I
--
M
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
--
M
·-
A
-
T
·-·
R
---
O
···
S
---
O
···-
V
·-
A
···
S
D
E
I
M
I
L
A
S
M
A
T
R
O
S
O
V
A
S
D
E
I
M
I
L
A
S
M
A
T
R
O
S
O
V
A
S

Visos paieškos