Vardas: Deimilas

Vardo reikšmė:

dei- (deivė) + mil- (pa-milti) – „deivių mylimas, -a“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.18

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai yra ambicingi ir valdingi žmonės.Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jie linkę eiti link valdžios ir niekada nenori būti nuošalyje. Jeigu jiems nepasiseka atsidurti valdžioje ir turėti bent keletą pavaldinių, jaučiasi nepasiekę tikslo. Tie žmonės paklūsta griežtai disciplinai ir to paties reikalauja iš kitų.

Panašūs vardai:
Deimilė, Deimina, Deiminas, Deiminė, Deiminta, Deimintas, Deimintė, Deimis


Pavardė: Vainaravičius

Vainaravičius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Vainaravičienė (ištekėjusi) ir Vainaravičaitė (netekėjusi arba mergautinė).

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Deimilas Vainaravičius" morzės abėcėle

-··
D
·
E
··
I
--
M
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
···-
V
·-
A
··
I
N
·-
A
·-·
R
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
··-
U
···
S
D
E
I
M
I
L
A
S
V
A
I
N
A
R
A
V
I
C
I
U
S
D
E
I
M
I
L
A
S
V
A
I
N
A
R
A
V
I
C
I
U
S

Visos paieškos