Vardas: Deividas

Vardo reikšmė:

Dovydas; hebrajų (senovės žydų): „mylimas“

Vardo kilmė:

anglų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.01

Papildoma informacija:

Deividas nėra kažkuo išskirtinis, jis paprastas, su žemiškais norais. Gali mėgti romantiką, flirtą, bet tikrai nėra mergišius, nes jo norai paprasti: sukurti šeimą, kuriai bus atsidavęs iki paskutinės gyvenimo akimirkos. Labai myli vaikus.

Panašūs vardai:
Deivilas, Deivilė, Deivis, Deivida, Deividaa


Pavardė: Alentėj

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Alenskas, Alenovič, Alenčikienė, Alenskienė, Alenčikas, Alenkovič

Daugiau narių turinčių vardą Deividas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Deividas Alentėj" morzės abėcėle

-··
D
·
E
··
I
···-
V
··
I
-··
D
·-
A
···
S
·-
A
·-··
L
·
E
N
-
T
·
E
·---
J
D
E
I
V
I
D
A
S
A
L
E
N
T
E
J
D
E
I
V
I
D
A
S
A
L
E
N
T
E
J

Visos paieškos