Vardas: Diana

Vardo reikšmė:

diva „deivė“;

romėnų deivė Diana (Diviana); mėnulio ir medžioklės deivė

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.10
08.13

Papildoma informacija:

Dianos turi įgimtą dovaną - aistrą gyvenimui. Jos labai seksualios ir aistringos miegamajame, mėgsta nustebinti savo partnerį ir apipilti dovanomis savo artimuosius. Dianos, būdamos švelnios, jautrios, impulsyvios, visada nori turėti daug gerbėjų ir nelikti nuošalyje. Jos labai atsidavusios savo antrajai pusei; nors ir laukia iš gerbėjų dėmesio, bet kartą pamilusios – mylės visą gyvenimą. Dianos idealistės. Kaip žinoma, idealizmas grynu pavidalu retai būna pinigų šaltinis. Jeigu joms pavyksta praturtėti, tada tenka visiškai pasikeisti arba sulaužyti savo vidinę esmę. Dianas traukia ugnis, todėl gali pasirinkti visai nemoterišką metalurgės profesiją. Visiškai netinka specialybės, susietos su daugybe smulkmenų, ar rutiniškos.


Pavardė: Gurgždaitienė

Gurgždaitienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gurgždaitis.

Daugiau narių turinčių vardą Diana

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Diana Gurgždaitienė" morzės abėcėle

-··
D
··
I
·-
A
N
·-
A
--·
G
··-
U
·-·
R
--·
G
--··
Z
-··
D
·-
A
··
I
-
T
··
I
·
E
N
·
E
D
I
A
N
A
G
U
R
G
Z
D
A
I
T
I
E
N
E
D
I
A
N
A
G
U
R
G
Z
D
A
I
T
I
E
N
E

Visos paieškos