Vardas: Diana

Vardo reikšmė:

diva „deivė“;

romėnų deivė Diana (Diviana); mėnulio ir medžioklės deivė

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

06.10
08.13

Papildoma informacija:

Dianos turi įgimtą dovaną - aistrą gyvenimui. Jos labai seksualios ir aistringos miegamajame, mėgsta nustebinti savo partnerį ir apipilti dovanomis savo artimuosius. Dianos, būdamos švelnios, jautrios, impulsyvios, visada nori turėti daug gerbėjų ir nelikti nuošalyje. Jos labai atsidavusios savo antrajai pusei; nors ir laukia iš gerbėjų dėmesio, bet kartą pamilusios – mylės visą gyvenimą. Dianos idealistės. Kaip žinoma, idealizmas grynu pavidalu retai būna pinigų šaltinis. Jeigu joms pavyksta praturtėti, tada tenka visiškai pasikeisti arba sulaužyti savo vidinę esmę. Dianas traukia ugnis, todėl gali pasirinkti visai nemoterišką metalurgės profesiją. Visiškai netinka specialybės, susietos su daugybe smulkmenų, ar rutiniškos.


Pavardė: Popkova

Popkova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Popkovas.

Daugiau narių turinčių vardą Diana

8 Tiesos šauklys, kovotojas

Aštuntukas – tai rami ir įžvalgi asmenybė, savyje slepianti gilias paslaptis. Jis niekada nėra toks, kaip atrodo. Geras taktikas, siekiantis užkariauti, įgudęs ir intuityviai žinantis, kaip iš gyvenimo pasiimti tai, ko trokšta. Klastingas, mėgsta regzti įvairias intrigas ir siekia įveikti gyvenimo viršukalnes. Aštuntukas, būdamas nuoseklus ir neprarandantis pusiausvyros, nieko nedaro neapgalvotai. Yra smarkus ir stiprus, gebantis išlikti lyderiu. Jį visada domina įvykių priežastys, todėl gali tapti puikiu psichologu ir detektyvu arba apsukriu šnipu – tai sekimo meno ir politinių žaidimų meistras.
Neigiamas aštuonetuko bruožas yra galimas valdingumas ir negailestingumas. Jam būtina emociškai išsikrauti, nes gali tapti tironišku intrigantu ir manipuliatoriumi, atakuojančiu aplinkinius.

Klausyti "Diana Popkova" morzės abėcėle

-··
D
··
I
·-
A
N
·-
A
·--·
P
---
O
·--·
P
-·-
K
---
O
···-
V
·-
A
D
I
A
N
A
P
O
P
K
O
V
A
D
I
A
N
A
P
O
P
K
O
V
A

Visos paieškos