Vardas: Dobilas

Vardo reikšmė:

dobilas - laimės, sėkmės simbolis (keturlapis dobilas)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.26

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai mėgsta keliauti, lengvai įsisavina užsienio kalbas. Jie yra labai draugiški, geranoriški ir rūpestingi. Dobilas atsargus, kartais netgi įtarus, mėgsta dovanoti ir gauti dovanas, sugeba būti labai svetingas. Esant reikalui gali būti labai drąsus ir užsispyręs.

Panašūs vardai:
Dobilė


Pavardė: Plančiūnas

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Plančiūnienė, Plančiūnaitė

Daugiau narių turinčių vardą Dobilas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Dobilas Plančiūnas" morzės abėcėle

-··
D
---
O
-···
B
··
I
·-··
L
·-
A
···
S
·--·
P
·-··
L
·-
A
N
-·-·
C
··
I
··-
U
N
·-
A
···
S
D
O
B
I
L
A
S
P
L
A
N
C
I
U
N
A
S
D
O
B
I
L
A
S
P
L
A
N
C
I
U
N
A
S

Visos paieškos