Vardas: Dobilė

Vardo reikšmė:

dobilas - laimės, sėkmės simbolis (keturlapis dobilas)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.26

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės mėgsta keliauti, lengvai įsisavina užsienio kalbas. Jos yra labai draugiškos, geranoriškos ir rūpestingos. Dobilės atsargios, kartais netgi įtarios, mėgsta dovanoti ir gauti dovanas, sugeba būti labai svetingos. Esant reikalui gali būti labai drąsios ir užsispyrusios.

Panašūs vardai:
Dobilas


Pavardė: Baziukevičienė

Baziukevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Baziukevičius.

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Dobilė Baziukevičienė" morzės abėcėle

-··
D
---
O
-···
B
··
I
·-··
L
·
E
-···
B
·-
A
--··
Z
··
I
··-
U
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
D
O
B
I
L
E
B
A
Z
I
U
K
E
V
I
C
I
E
N
E
D
O
B
I
L
E
B
A
Z
I
U
K
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos