Vardas: Domicėlia

Informacija ruošiama...

Panašūs vardai:
Domicėlė, Domicė


Pavardė: Kumpytė

Kumpis - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kumpienė (ištekėjusi) ir Kumpytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Juozas Kumpis (1901–1920) – savanoris, aviacijos leitenantas, pirmasis Lietuvos karo lakūnas lietuvis, žuvęs karo mūšyje;
  • Rimantas Kumpis (g. 1956) – technikos mokslų daktaras, Lietuvos ir Visagino profsąjungų, politinis ir visuomenės veikėjas;

Panašios pavardės:
Kumpienė, Kumpis, Kumponas, Kumpys, Kumpaitė, Kumpikevičius, Kumpiniauskienė, Kumpinienė, Kumpikevičienė, Kumpikas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Domicėlia Kumpytė" morzės abėcėle

-··
D
---
O
--
M
··
I
-·-·
C
·
E
·-··
L
··
I
·-
A
-·-
K
··-
U
--
M
·--·
P
-·--
Y
-
T
·
E
D
O
M
I
C
E
L
I
A
K
U
M
P
Y
T
E
D
O
M
I
C
E
L
I
A
K
U
M
P
Y
T
E

Visos paieškos