Vardas: Donardas

Vardo reikšmė:

„dievo galybė“

Vardo kilmė:

keltų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.24

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai linkę savyje ieškoti daugiau artistiškų, muzikinių sugebėjimų. Šis vardas praplečia Jūsų akiratį. Norėtumėte dalyvauti politiniuose judėjimuose, Jus traukia psichologija ir spiritizmo praktika. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Donarda


Pavardė: Benokraitis

Benokraitis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Benokraitienė (ištekėjusi) ir Benokraitytė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Benokraitienė

Daugiau narių turinčių vardą Donardas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Donardas Benokraitis" morzės abėcėle

-··
D
---
O
N
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
···
S
-···
B
·
E
N
---
O
-·-
K
·-·
R
·-
A
··
I
-
T
··
I
···
S
D
O
N
A
R
D
A
S
B
E
N
O
K
R
A
I
T
I
S
D
O
N
A
R
D
A
S
B
E
N
O
K
R
A
I
T
I
S

Visos paieškos