Vardas: Donardas

Vardo reikšmė:

„dievo galybė“

Vardo kilmė:

keltų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.24

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai linkę savyje ieškoti daugiau artistiškų, muzikinių sugebėjimų. Šis vardas praplečia Jūsų akiratį. Norėtumėte dalyvauti politiniuose judėjimuose, Jus traukia psichologija ir spiritizmo praktika. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Donarda


Pavardė: Kirtiklis

Kirtiklis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Kirtiklienė (ištekėjusi) ir Kirtiklaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Kirtikliene, Kirtiklytė, Kirtiklienė

Daugiau narių turinčių vardą Donardas

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Donardas Kirtiklis" morzės abėcėle

-··
D
---
O
N
·-
A
·-·
R
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
··
I
·-·
R
-
T
··
I
-·-
K
·-··
L
··
I
···
S
D
O
N
A
R
D
A
S
K
I
R
T
I
K
L
I
S
D
O
N
A
R
D
A
S
K
I
R
T
I
K
L
I
S

Visos paieškos