Vardas: Donatas

Vardo reikšmė:

„dovanota, -as“

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.17
08.07
10.22

Papildoma informacija:

Donatai - tai tie žmonės, kurie visad stengiasi išvengti bet kokio ginčo, kadangi jie labai tolerantiški ir aukšto intelekto asmenybės. Ramaus būdo, išmintingi, visada stengsis patarti protingai. Donatai dažniausiai labiau pasitiki savo optimizmu, o ne protu. Tačiau, kaip ir visi žmonės, turi neigiamų savybių: jie nervingi, nestabilūs, karštakošiai, pusiausvyrą praranda dėl kitų nekorektiškumo. Donatai - darbštūs žmonės, bet kokioje darbo srityje jie atsiduoda visu šimtu procentų. Labai kruopštūs, smulkmeniški, analitikai. Jiems didelis įvertimas – pagyrimas už gerai atliktą darbą. Donatai tikrai geri psichologai, gydytojai, žiniuoniai. Bet jie geriau renkasi darbą, kuriame rezultatas apčiuopiamas, todėl jie retai tampa patarėjais, gydytojais ar politikais.

Panašūs vardai:
Dona, Donalda, Donaldas, Donarda, Donardas, Donata, Donatela, Donatilė, Donatė, Donas


Pavardė: Pošius

Pošius – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Pošienė (ištekėjusi) ir Pošaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Poška, Poškienė, Poškus, Poškaitė, Poškutė, Pošiūnienė, Poškevičius, Poškevičienė, Poškevičiūtė, Poškaitis

Daugiau narių turinčių vardą Donatas

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Donatas Pošius" morzės abėcėle

-··
D
---
O
N
·-
A
-
T
·-
A
···
S
·--·
P
---
O
···
S
··
I
··-
U
···
S
D
O
N
A
T
A
S
P
O
S
I
U
S
D
O
N
A
T
A
S
P
O
S
I
U
S

Visos paieškos