Vardas: Donatilė

Vardo reikšmė:

vedinys iš Donata; donata „dovanota“ + -il- (mažybinė priesaga)

Vardo kilmė:

lotynų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

07.30

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Ji atsargi, kartais netgi įtari, mėgsta dovanoti ir gauti dovanas, sugeba būti labai svetinga. Esant reikalui gali būti labai drąsi ir užsispyrusi. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Donata, Donatas, Donatela, Donatė


Pavardė: Arandarčikienė

Arandarčikienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Arandarčikas.

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Donatilė Arandarčikienė" morzės abėcėle

-··
D
---
O
N
·-
A
-
T
··
I
·-··
L
·
E
·-
A
·-·
R
·-
A
N
-··
D
·-
A
·-·
R
-·-·
C
··
I
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
D
O
N
A
T
I
L
E
A
R
A
N
D
A
R
C
I
K
I
E
N
E
D
O
N
A
T
I
L
E
A
R
A
N
D
A
R
C
I
K
I
E
N
E

Visos paieškos