Vardas: Dorotėja

Vardo reikšmė:

doron „dovana“ + teos „dievas“ – „dievo dovana“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.06

Papildoma informacija:

Dorotėjos – puikios gidės, labai mėgstančios keliauti. Tai ne tik joms tinkamiausia profesija, bet jos ir gyvenime dažnai keičia gyvenamąją vietą, kaip ir baldus perstato kone kiekvienais metais kitaip. Puikiai susitvarkytų su tokiomis profesijomis, kaip buhalterė, archeologė ar net ekonomikos analitikė. Dorotėjos turi ir neigiamų savybių: jos nepunktualios, nekantrios, užsisklendusios savyje. Labai seksualios bei aistringos ir tuo puikiai naudojasi suvilioti kitiems, pasinaudoti kitų silpnybe seksualioms moterims.

Panašūs vardai:
Dorota, Dorotas, Dorotėjas, Doroti


Pavardė: Bankovskaja

Bankovskaja – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bankovskajaj.

Panašios pavardės:
Bankovskienė, Bankovskij, Bankovskis, Bankovska

Daugiau narių turinčių vardą Dorotėja

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Dorotėja Bankovskaja" morzės abėcėle

-··
D
---
O
·-·
R
---
O
-
T
·
E
·---
J
·-
A
-···
B
·-
A
N
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
·-
A
·---
J
·-
A
D
O
R
O
T
E
J
A
B
A
N
K
O
V
S
K
A
J
A
D
O
R
O
T
E
J
A
B
A
N
K
O
V
S
K
A
J
A

Visos paieškos