Vardas: Dorotėja

Vardo reikšmė:

doron „dovana“ + teos „dievas“ – „dievo dovana“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.06

Papildoma informacija:

Dorotėjos – puikios gidės, labai mėgstančios keliauti. Tai ne tik joms tinkamiausia profesija, bet jos ir gyvenime dažnai keičia gyvenamąją vietą, kaip ir baldus perstato kone kiekvienais metais kitaip. Puikiai susitvarkytų su tokiomis profesijomis, kaip buhalterė, archeologė ar net ekonomikos analitikė. Dorotėjos turi ir neigiamų savybių: jos nepunktualios, nekantrios, užsisklendusios savyje. Labai seksualios bei aistringos ir tuo puikiai naudojasi suvilioti kitiems, pasinaudoti kitų silpnybe seksualioms moterims.

Panašūs vardai:
Dorota, Dorotas, Dorotėjas, Doroti


Pavardė: Bebravičienė

Bebravičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bebravičius.

Daugiau narių turinčių vardą Dorotėja

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Dorotėja Bebravičienė" morzės abėcėle

-··
D
---
O
·-·
R
---
O
-
T
·
E
·---
J
·-
A
-···
B
·
E
-···
B
·-·
R
·-
A
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
D
O
R
O
T
E
J
A
B
E
B
R
A
V
I
C
I
E
N
E
D
O
R
O
T
E
J
A
B
E
B
R
A
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos