Vardas: Dorotėja

Vardo reikšmė:

doron „dovana“ + teos „dievas“ – „dievo dovana“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.06

Papildoma informacija:

Dorotėjos – puikios gidės, labai mėgstančios keliauti. Tai ne tik joms tinkamiausia profesija, bet jos ir gyvenime dažnai keičia gyvenamąją vietą, kaip ir baldus perstato kone kiekvienais metais kitaip. Puikiai susitvarkytų su tokiomis profesijomis, kaip buhalterė, archeologė ar net ekonomikos analitikė. Dorotėjos turi ir neigiamų savybių: jos nepunktualios, nekantrios, užsisklendusios savyje. Labai seksualios bei aistringos ir tuo puikiai naudojasi suvilioti kitiems, pasinaudoti kitų silpnybe seksualioms moterims.

Panašūs vardai:
Dorota, Dorotas, Dorotėjas, Doroti


Pavardė: Pikšrienė

Pikšrienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Pikšris.

Daugiau narių turinčių vardą Dorotėja

5 Linksmas vadovas, nuotykių ieškotojas

Kalbos, įtikinėjimas ir filosofavimas – pagrindiniai penketuko ginklai, o pasaulio vadavimas nuo neišmanymo ir prietarų – jo tikslas. Bendraudamas juokauja ir dėl to yra laimingas.
Šis žmogus mėgsta klajoti po pasaulį, ieškodamas naujų patirčių. Jo žinių ir informacijos troškimas yra beribis. Keliones vertina kaip turtą, kurio niekada nebus per daug. Iš prigimties yra puikus psichologas ir mokslininkas, pasižymintis dideliu įžvalgumu. Penketukas lengvai įsitvirtina žiniasklaidoje, nes yra apdovanotas minčių aiškumu ir gebėjimu surasti aktualias tiesos užuomazgas.
Neigiama jo savybė yra ta, kad rinkdamas naudingą informaciją, yra linkęs slysti gyvenimo paviršiumi, visai nesirūpindamas, kaip ją gauna. Jam sunku įsipareigoti ir gali trenkti durimis, net nežvilgtelėjęs atgal.

Klausyti "Dorotėja Pikšrienė" morzės abėcėle

-··
D
---
O
·-·
R
---
O
-
T
·
E
·---
J
·-
A
·--·
P
··
I
-·-
K
···
S
·-·
R
··
I
·
E
N
·
E
D
O
R
O
T
E
J
A
P
I
K
S
R
I
E
N
E
D
O
R
O
T
E
J
A
P
I
K
S
R
I
E
N
E

Visos paieškos