Vardas: Dovaidas

Vardo reikšmė:

do- (dotas, dovis „davimas“) + vaid- (vaidentis „rodytis“) – „besirodantis, besivaidenantis“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.16

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkai sugeba ilgam laikui prie ko nors prisirišti, tačiau jų partnerės dažnai pavargsta nuo emocinio jų nestabilumo. Šių žmonių stiprus energetinis laukas, tačiau lyderio kibirkštėlė nuolat tai mažiau, tai labiau vis tiek liepsnoja. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas.

Panašūs vardai:
Dovaidė, Dovainas, Dovainė, Dovainis


Pavardė: Kaftanov

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Kaftaniukas

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Dovaidas Kaftanov" morzės abėcėle

-··
D
---
O
···-
V
·-
A
··
I
-··
D
·-
A
···
S
-·-
K
·-
A
··-·
F
-
T
·-
A
N
---
O
···-
V
D
O
V
A
I
D
A
S
K
A
F
T
A
N
O
V
D
O
V
A
I
D
A
S
K
A
F
T
A
N
O
V

Visos paieškos