Vardas: Dovas

Vardo reikšmė:

trumpinys iš Dovaidas, Dovainas, Dovilas arba Dovydas: „mylimas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.24

Papildoma informacija:

Dovai turi labai logišką protą, idealistai, visus užjaučiantys. Siekia žinių, todėl dažniausiai įgyja aukštąjį išsilavinimą. Labai kūrybingi. Daugelis jų tampa žinomais artistais arba dailininkais. Dovai labai gilinasi į gyvenimo paslaptis ir dažniausiai tampa visuomenės tarnais. Jų gyvenimo tikslas – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai nešti naudą aplinkiniams. Žinoma, didžiausią naudą gali pateikti tada, kai suranda kelią nuo materialaus į dvasinį. Dovus visi labai myli, jie lengvai suranda kontaktus su bet kokiais žmonėmis. Plačiai žvelgia į pasaulį ir mato aukštus dalykus, neišskiriant tarptautinių ryšių ir didžių socialinių permainų. Dovai sugeba gerai išreikšti savo jausmus, tačiau linkę dramatizuoti. Domisi filosofija ir metafizika. Dovams kartais labai pasiseka – gauna netikėtą palikimą ar valstybinę premiją. Dovams reikėtų išmokti atleisti, vengti kvailų poelgių ir įpročių, tokių, kaip persivalgymo, įsitraukimo į girtuoklystę ar palaidą gyvenimą.

Panašūs vardai:
Dovaidas, Dovaidė, Dovainas, Dovainė, Dovainis, Dovaldas, Dovaldė


Pavardė: Kišinevskij

Informacija ruošiama...

Daugiau narių turinčių vardą Dovas

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Dovas Kišinevskij" morzės abėcėle

-··
D
---
O
···-
V
·-
A
···
S
-·-
K
··
I
···
S
··
I
N
·
E
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·---
J
D
O
V
A
S
K
I
S
I
N
E
V
S
K
I
J
D
O
V
A
S
K
I
S
I
N
E
V
S
K
I
J

Visos paieškos