Vardas: Dravenė

Vardo reikšmė:

drūtas „stiprus, tvirtas“ (kaip medis);

 dravė „drevė“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.03

Papildoma informacija:

Šis vardas veda Jus į didelius pasiekimus, leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realiai vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Dravenis, Dravys


Pavardė: Černiakevič

Informacija ruošiama...

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Dravenė Černiakevič" morzės abėcėle

-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·
E
N
·
E
-·-·
C
·
E
·-·
R
N
··
I
·-
A
-·-
K
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
D
R
A
V
E
N
E
C
E
R
N
I
A
K
E
V
I
C
D
R
A
V
E
N
E
C
E
R
N
I
A
K
E
V
I
C

Visos paieškos