Vardas: Dravenė

Vardo reikšmė:

drūtas „stiprus, tvirtas“ (kaip medis);

 dravė „drevė“

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.03

Papildoma informacija:

Šis vardas veda Jus į didelius pasiekimus, leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realiai vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Dravenis, Dravys


Pavardė: Gliaudanskienė

Gliaudanskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gliaudanskas.

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Dravenė Gliaudanskienė" morzės abėcėle

-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·
E
N
·
E
--·
G
·-··
L
··
I
·-
A
··-
U
-··
D
·-
A
N
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
D
R
A
V
E
N
E
G
L
I
A
U
D
A
N
S
K
I
E
N
E
D
R
A
V
E
N
E
G
L
I
A
U
D
A
N
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos