Vardas: Dravenis

Vardo reikšmė:

drūtas „stiprus, tvirtas“ (kaip medis);

dravė „drevė“;

priesagos -enis vedinys iš Dravys

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.17

Papildoma informacija:

Šis vardas veda Jus į didelius pasiekimus, leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realiai vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Dravenė


Pavardė: Gurinas

Gurinas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Gurinienė (ištekėjusi) ir Gurinaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Panašios pavardės:
Gurinovič, Gurinskienė, Gurinovaitė, Gurina, Gurienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Dravenis Gurinas" morzės abėcėle

-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·
E
N
··
I
···
S
--·
G
··-
U
·-·
R
··
I
N
·-
A
···
S
D
R
A
V
E
N
I
S
G
U
R
I
N
A
S
D
R
A
V
E
N
I
S
G
U
R
I
N
A
S

Visos paieškos