Vardas: Dravenis

Vardo reikšmė:

drūtas „stiprus, tvirtas“ (kaip medis);

dravė „drevė“;

priesagos -enis vedinys iš Dravys

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.17

Papildoma informacija:

Šis vardas veda Jus į didelius pasiekimus, leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realiai vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Dravenė


Pavardė: Knapkis

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Knaptausko, Knapkienė

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Dravenis Knapkis" morzės abėcėle

-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·
E
N
··
I
···
S
-·-
K
N
·-
A
·--·
P
-·-
K
··
I
···
S
D
R
A
V
E
N
I
S
K
N
A
P
K
I
S
D
R
A
V
E
N
I
S
K
N
A
P
K
I
S

Visos paieškos