Vardas: Dravenis

Vardo reikšmė:

drūtas „stiprus, tvirtas“ (kaip medis);

dravė „drevė“;

priesagos -enis vedinys iš Dravys

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

04.17

Papildoma informacija:

Šis vardas veda Jus į didelius pasiekimus, leidžia Jums geriau įvertinti žmonių charakterius. Realiai vertinate reiškinius ir žmones. Jus jau nebe taip lengva apkvailinti. Protas tampa analitiškesnis, sugebate giliau įsiskverbti į reiškinių esmę. Atsiranda noras veikti ryžtingiau. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovai.

Panašūs vardai:
Dravenė


Pavardė: Silevanovas

Silevanovas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Silevanovienė (ištekėjusi) ir Silevanovaitė (netekėjusi arba mergautinė).

6 Meilės ir meno kūrėjas

Šešetukas – rami ir mąsli asmenybė, atsidavusi meilei: tiek žmonijai, tiek atskiram individui. Jo tikslas – pasaulis, kurio šūkis – harmonija. Šešetukas yra pratęs prie grožio ir kartais užsikrečia tobulybės siekiais. Toks žmogus išreiškia savo estetinius principus visose srityse, kur tik tenka darbuotis. Jam geriausiai tinka diplomatijos sritis.
Šešetukas neturi numylėtinių, myli kiekvieną – vienoda ir nešališka meile. Vaikystėje jis visada lydimas geriausių draugų, pritraukia kitus savo magnetizmu ir grožiu. Šio žmogaus gyvenimo būdas yra artistiškas ir jis dažnai suvokia save kaip drobę, kurioje tapo tobulybės paveikslą. Jaučia poreikį būti reikalingu ir laimingiausias būna tada, kai yra įtraukiamas į kokį nors projektą ar procesą. Šešetukas tiki meilės jėga bei jos gydomąja galia, todėl būna geru gydytoju ir slaugytoju.
Neigiamas jo aspektas yra tai, kad jis dažnai atsisako savo individualumo dėl taikos ir harmonijos, dažnai turi kovoti ir su savo inertiškumu.

Klausyti "Dravenis Silevanovas" morzės abėcėle

-··
D
·-·
R
·-
A
···-
V
·
E
N
··
I
···
S
···
S
··
I
·-··
L
·
E
···-
V
·-
A
N
---
O
···-
V
·-
A
···
S
D
R
A
V
E
N
I
S
S
I
L
E
V
A
N
O
V
A
S
D
R
A
V
E
N
I
S
S
I
L
E
V
A
N
O
V
A
S

Visos paieškos