Vardas: Džilė

Vardo reikšmė:

„džiaugsmas“

Vardo kilmė:

hebrajų

Panašūs vardai:
Džilda, Džileta


Pavardė: Storpirštytė

Storpirštis - lietuviška vyr. g. pavardė.

Moteriška pavardės forma: Storpirštienė (ištekėjusi) ir Storpirštytė (netekėjusi arba mergautinė).

Žinomi žmonės:

  • Arūnas Storpirštis (g. 1950) – lietuvių teatro ir kino aktorius. Brolis - aktorius Gediminas Storpirštis. Buvusi žmona - aktorė Dalia Storyk;
  • Gediminas Storpirštis (g. 1961) – Lietuvos teatro ir kino aktorius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius ir dainų autorius ir atlikėjas;
  • Juozas Storpirštis (g. 1947) – pedagogas, Lietuvos sporto ir politinis veikėjas;

Panašios pavardės:
Storpirštis, Storpirštienė

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Džilė Storpirštytė" morzės abėcėle

-··
D
--··
Z
··
I
·-··
L
·
E
···
S
-
T
---
O
·-·
R
·--·
P
··
I
·-·
R
···
S
-
T
-·--
Y
-
T
·
E
D
Z
I
L
E
S
T
O
R
P
I
R
S
T
Y
T
E
D
Z
I
L
E
S
T
O
R
P
I
R
S
T
Y
T
E

Visos paieškos