Vardas: Džiugintas

Vardo reikšmė:

džiug- („džiugus“) + gint- (gintas „užstotas, saugotas“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

12.12

Papildoma informacija:

Pasirūpinkite savo aplinka darbe ir namuose: harmonija ir ramybė apmaldys Jūsų jautrumą. Šis vardas daro Jus praktiškesnį, efektyvesnį, tvarkingesnį ir priklausomesnį, suteikia Jums daugiau doros, galite įgyti daugiau muzikinių sugebėjimų. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas.

Panašūs vardai:
Džiuginta


Pavardė: Garmaš

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Garbaravičius, Gargasas, Garmus, Garška, Garšva, Garbaravičienė, Gargasienė, Garmuvienė, Garškienė, Garšvienė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Džiugintas Garmaš" morzės abėcėle

-··
D
--··
Z
··
I
··-
U
--·
G
··
I
N
-
T
·-
A
···
S
--·
G
·-
A
·-·
R
--
M
·-
A
···
S
D
Z
I
U
G
I
N
T
A
S
G
A
R
M
A
S
D
Z
I
U
G
I
N
T
A
S
G
A
R
M
A
S

Visos paieškos