Vardas: Edgaras

Vardo reikšmė:

ead „turtas“ + gar „ietis“

Vardo kilmė:

anglų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.13

Papildoma informacija:

Edgarai – puikiai žinantys, ką daro gyvenime, visada apsisprendę ir retai dvejojantys. Turėdami labai gerus fizinius duomenis, neretai elgiasi impulsyviai, todėl jiems nuolat reikia kontroliuoti savo elgesį, nes gali papulti į pavojų. Edgarai – savimylos, narcizai, net jiems atlikus menkiausią darbą, nori būti pastebėti. Mėgsta sportą, grūdina savo organizmą. Egoistai, užsispyrėliai, nesiskaitantys su kitų nuomone. Edgarai gyvenime pasiekia labai daug. Jie reikalauja absoliučios asmeninės laisvės ir nepakenčia kitų kišimosi į jų reikalus.

Panašūs vardai:
Edgar, Edgard, Edgars


Pavardė: Diementis

Diementis – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Diementienė (ištekėjusi) ir Diementaitė (netekėjusi arba mergautinė).

Daugiau narių turinčių vardą Edgaras

9 Menininkas, filantropas, pasaulio gelbėtojas

Devintukas kovoja už tai, kuo tiki ir yra pasirengęs daug paaukoti dėl jam brangių projektų. Yra jautrus kitų poreikiams, o jo parama praktiška. Interesai labai platūs – tai visas pasaulis, kuris jį supa. Politikos, religijos ar dvasinėje sferoje devintukas bando iškelti svarbiausias žmonijos problemas. Jis gerai orientuojasi tokiose temose, kaip pasaulio gelbėjimas, gyvūnų teisės, visuotinis klimato atšilimas. Visuomet jautrus bet kokiai socialinei neteisybei, gali paaukoti netgi gyvenimą, kad galėtų pasiekti teisingumą.
Būdamas labai kūrybingas, devintukas visuomet kuria meną su potekste – ją išreiškia tapyboje, filmuose bei knygose su prasmingais tekstais, kuriais puikiai nušviečia gyvenimo subtilybes. Jo sukurtos komedijos verčia juoktis pro ašaras.
Šis žmogus gali vengti emocinių įsipareigojimų, tvirtindamas, jog mąsto apie aukštesnius dalykus. Taip pat gali tapti įkyriu, įsitikinusiais savo teisumu fanatiku, kuris visais įmanomais būdais naikins pasitaikančias kliūtis, kad tik pateisintų savo pažiūras.

Klausyti "Edgaras Diementis" morzės abėcėle

·
E
-··
D
--·
G
·-
A
·-·
R
·-
A
···
S
-··
D
··
I
·
E
--
M
·
E
N
-
T
··
I
···
S
E
D
G
A
R
A
S
D
I
E
M
E
N
T
I
S
E
D
G
A
R
A
S
D
I
E
M
E
N
T
I
S

Visos paieškos