Vardas: Edita

Vardo reikšmė:

ead „turtas“ +gyth „kova

Vardo kilmė:

anglų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

05.09
09.16

Papildoma informacija:

Editos siekia gyvenime būti laimėtojomis – antra vieta ne joms. Pinigai kažkokiu stebuklingu būdu patys plaukia pas jas. Tikrai nereikia dėti daug pastangų uždirbti pinigus. Editos dažnai pasitaiko su labai stipriu energetiniu lauku, todėl neretai jos tampa medikėmis, psichologėmis, kartais net ir būrėjomis. Editos puikiausiai žino pinigų vertę ir todėl stengiasi kuo daugiau jų uždirbti. Editos meilėje labai išrankios ir reiklios. Joms reikalingas galingas ir suprantantis iš pirmo žvilgsnio vyras. Editų karjera – verslo sritys, jos puikiai žino, koks turi būti vadovas.

Panašūs vardai:
Editas


Pavardė: Bukovskienė

Bukovskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bukovskas.

Panašios pavardės:
Bukovskis

Daugiau narių turinčių vardą Edita

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Edita Bukovskienė" morzės abėcėle

·
E
-··
D
··
I
-
T
·-
A
-···
B
··-
U
-·-
K
---
O
···-
V
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
D
I
T
A
B
U
K
O
V
S
K
I
E
N
E
E
D
I
T
A
B
U
K
O
V
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos