Vardas: Edvina

Vardo reikšmė:

ead „turtas“ + wine „draugas“

Vardo kilmė:

anglų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.05

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkės labai domisi ir gilinasi į gyvenimo paslaptis, turi labai išmintingą protą. Jų gyvenimo noras – susirasti tokią vietą, kur galėtų tiesiogiai duoti naudą aplinkiniams. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Jūs jaučiatės principingesnė, doresnė ir ryžtingesnė. Ateityje įgysite daugiau organizacinių sugebėjimų. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Edvardas, Edvardė, Edvinas, Edvaldas, Edvin, Edvard, Edvarda, Edvilė, Edvildas, Edvilas


Pavardė: Bijevičienė

Bijevičienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bijevičius.

Daugiau narių turinčių vardą Edvina

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Edvina Bijevičienė" morzės abėcėle

·
E
-··
D
···-
V
··
I
N
·-
A
-···
B
··
I
·---
J
·
E
···-
V
··
I
-·-·
C
··
I
·
E
N
·
E
E
D
V
I
N
A
B
I
J
E
V
I
C
I
E
N
E
E
D
V
I
N
A
B
I
J
E
V
I
C
I
E
N
E

Visos paieškos