Vardas: Egidija

Vardo reikšmė:

„skydo saugotojas, -a“

Vardo kilmė:

graikų

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

09.01

Papildoma informacija:

Egidijos pasižymi santūrumu, darbštumu ir gailestingumu. Jaunystę pragyvena ramiai ir nuobodžiai. Pasiekia brandą be jokių ypatingų nuotykių ar avantiūrų. Jas myli artimieji, giminaičiai ir pažįstami. Sėkmingai užbaigia mokslus ir lengvai susiranda darbą pagal savo profesiją. Kai kurios Egidijos yra priešingybė pirmosioms. Jos skurdžios dvasios, paniurusios, gyvena daugiau širdimi, negu protu. Būdamos silpnavalės, lengvai patenka į kitų įtaką. Aistringai įsimyli ir tampa paklusniomis vergėmis. Dažnai be jokios matomos ir rimtos priežasties puola į nusiminimą ir ima abejingai žiūrėti į visą supantį pasaulį. Egidijos dėl savo neryžtingumo dažnai skursta. Jos domisi daug kuo, griebiasi šio bei to, bet pradėto darbo nemoka užbaigti. Kol sugalvoja naują, liūdi ir nieko neveikia.

Panašūs vardai:
Egidas, Egidė, Egidijus, Egidijius, Egidjus, Egida


Pavardė: Drukarova

Drukarova – moteriška pavardės forma.

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Drukarovas.

Daugiau narių turinčių vardą Egidija

3 Laisvas, bendraujantis keliautojas

Trejetukas tai protinio bendravimo ištroškusi asmenybė. Šis žmogus yra optimistas, besiveržiantis į pasaulį. Jo optimizmas pritraukia tuos, kurie skleidžia naują informaciją ir skatina naujas idėjas. Jis – tikrai geros širdies, atlaidus kitų ydoms bei klaidoms. Trejetukas visada stengiasi palaikyti puikią tiek kūno, tiek proto formą. Amžinai jaunatviškas, netgi sulaukęs senyvo amžiaus mėgsta, kai jį supa įvairaus amžiaus, rasės ir tikėjimo žmonės. Jam bendravimas reikalingas kaip oras, yra svarbesnis už poreikį praustis, mankštintis ar maitintis.
Neigiamų savybių pas trejetuką pastebima mažai, tai yra labai malonus žmogus. Kartais gali būti pernelyg impulsyvus ar kalbus.

Klausyti "Egidija Drukarova" morzės abėcėle

·
E
--·
G
··
I
-··
D
··
I
·---
J
·-
A
-··
D
·-·
R
··-
U
-·-
K
·-
A
·-·
R
---
O
···-
V
·-
A
E
G
I
D
I
J
A
D
R
U
K
A
R
O
V
A
E
G
I
D
I
J
A
D
R
U
K
A
R
O
V
A

Visos paieškos