Vardas: Eibartas

Vardo reikšmė:

ei- (eiti) + bart- (barti senovine reikšme „kovoti“, plg rusų borotsia)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

11.04

Papildoma informacija:

Šio vardo savininkams patinka viskas, kas puiku, ir jie patys nestokoja linksmo būdo. Neretai ir patys išoriškai itin patrauklūs, seksualūs, retkarčiais ir išdidūs, itin daug dėmesio skiria savo išvaizdai, jos priežiūrai. Jie pritaria laikmečiui, madoms, yra veiklūs, stengiasi atsiskleisti menui. Sėkmingiausiai pritampa ir darbuojasi tose sferose, kur tenka daug bendrauti su žmonėmis, kas jiems puikiai sekasi, nes turi įgimtą teisingumo jausmą. Jei prieš akis regimas konkretus, apčiuopiamas tikslas, jie parodo nemenką darbštumą, nors iš esmės linkę kūnu ir siela atsiduoti gyvenimo džiaugsmams.

Panašūs vardai:
Eibartė


Pavardė: Koltušas

Koltušas – vyriškos giminės pavardė.

Moteriška pavardės forma: Koltušienė (ištekėjusi) ir Koltušaitė (netekėjusi arba mergautinė).

4 Ryžtingas, ištvermingas partneris

Ketvertukas – maloni, sportiška ir atkakli asmenybė. Toks žmogus lengvai pergyvena visas permainas ir pasikliauja tik laiko išbandymus atlaikiusiais reiškiniais bei asmenybėmis. Garsėja lėtumu, kantrybe ir taikingumu. Yra jausmingas, visada tiksliai žino, ko nori iš gyvenimo. Darbus vykdo lėtai, tačiau tai, ką išmoksta, užfiksuoja amžiams.
Garbingai tęsi vedybų priesaiką, tačiau gali tapti įkyriu kontrolieriumi, ypač dėl bendrų pinigų. Teikia pirmenybę ilgai trunkantiems mūšiams ir nesiliauja pavyduliauti ištisus metus. Dažnai jam gali stigti ir pozityvaus mąstymo. Dėl nejudrumo ketvertukui gali pasireikšti su tuo susijusios sveikatos problemos.

Klausyti "Eibartas Koltušas" morzės abėcėle

·
E
··
I
-···
B
·-
A
·-·
R
-
T
·-
A
···
S
-·-
K
---
O
·-··
L
-
T
··-
U
···
S
·-
A
···
S
E
I
B
A
R
T
A
S
K
O
L
T
U
S
A
S
E
I
B
A
R
T
A
S
K
O
L
T
U
S
A
S

Visos paieškos