Vardas: Eidvilė

Vardo reikšmė:

eid- (eidlus „eiklus“) + vil- (viltis)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

02.01

Papildoma informacija:

Šis vardas stiprina Jūsų lyderės, vadovės sugebėjimus. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Traukia valdžia, garbė, titulai, pagarba ir apdovanojimai, prestižas ir populiarumas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Eidvilas, Eidvidas


Pavardė: Bautronienė

Bautronienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Bautronis.

Panašios pavardės:
Bautronis

Daugiau narių turinčių vardą Eidvilė

1 Medžiotojas, globėjas ir giminės saugotojas

Pirmavimas vienetukui būtinas kaip oras. Jis pasiryžęs įveikti visas kliūtis, kad atsidurtų priekyje kitų. Tai gana aktyvi ir išradinga asmenybė, kupina pasitikėjimo savimi. Vaikystėje vienetukas laimingiausias, jei yra vyriausias ar vienturtis vaikas.
Santykiuose su kitais jis vadovaujasi savo troškimais ir visuomet ko nors aistringai geidžia arba neapkenčia. Yra aistringas meilužis tol, kol jo susidomėjimą skatina mylimas asmuo – tada jam tiesiog smagu būti drauge. Tačiau vienetukas mėgsta keisti taisykles, kurios jo partnerį stimuliuoja arba tiesiog vargina.
Neigiama savybė yra ta, kad jis gali supainioti agresiją su savo teisių gynimu ir perlenkti lazdą. Kartais būna savanaudiškas. Dažnai pyksta ant viso pasaulio, nes jam trūksta pasitikėjimo, kad išreikštų tikrąją savo prigimtį.

Klausyti "Eidvilė Bautronienė" morzės abėcėle

·
E
··
I
-··
D
···-
V
··
I
·-··
L
·
E
-···
B
·-
A
··-
U
-
T
·-·
R
---
O
N
··
I
·
E
N
·
E
E
I
D
V
I
L
E
B
A
U
T
R
O
N
I
E
N
E
E
I
D
V
I
L
E
B
A
U
T
R
O
N
I
E
N
E

Visos paieškos