Vardas: Eimutė

Vardo reikšmė:

iš vyriško vardo Eimutis, kuris yra priesagos ut- vedinys iš Eiminas - ei- (eiti) + min- (minėti) + -ut- (mažybinė priesaga)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

03.18

Papildoma informacija:

Norėtumėte dalyvauti politiniuose judėjimuose. Jums tai suteikia nepriklausomybės, individualumo, originalumo ir išradingumo savybių. Mėgstate keliauti, lengvai įsisavinate užsienio kalbas. Dažniausiai Jūs - intelektualinio darbo atstovės.

Panašūs vardai:
Eimantas, Eimantė, Eimina, Eiminas, Eiminta, Eimintas, Eimontas, Eimontė, Eimutis, Eimas


Pavardė: Karaliun

Informacija ruošiama...

Panašios pavardės:
Karaliūnaitė, Karaliūnas, Karaliūnienė, Karalius, Karalevičienė, Karaliūtė, Karallus, Karaliute, Karaliene, Karalienė

7 Mistinis vienuolis, filosofas, klajojantis muzikantas

Septintukas yra nuolatinis klajoklis. Jis dažnai mintyse palieka savo kūną ir iškeliauja toli, toli. Tai muzikali, artistiška ir poetiška asmenybė. Kaip viduramžių trubadūras, apdainuojantis kilnumą ir dievišką meilę, taip ir jis yra prisiekęs meilę dvasingumui ir jausmų pasauliui. Išmintingas ir įkvepiantis mokytojas, ypač tų dalykų, kuriais labiausiai domisi pats. Netgi vaikystėje jis būna ne pagal amžių išmintingas.
Septintukui sunku susikaupti ties tuo, kas vyksta čia ir dabar. Nuolat statydamas svajonių pilis ir galvodamas, kaip į jas patekti, jis suvokia kasdieninio gyvenimo ribotumą ir gali pajusti pagundą jame ilgai neužsibūti.

Klausyti "Eimutė Karaliun" morzės abėcėle

·
E
··
I
--
M
··-
U
-
T
·
E
-·-
K
·-
A
·-·
R
·-
A
·-··
L
··
I
··-
U
N
E
I
M
U
T
E
K
A
R
A
L
I
U
N
E
I
M
U
T
E
K
A
R
A
L
I
U
N

Visos paieškos