Vardas: Eismantė

Vardo reikšmė:

eis- (eislus „greitai einantis“) + mant- (mantus „sumanus“)

Vardo kilmė:

lietuvių

Vardadieniai: (pasveikink su vardadieniu)

10.06

Papildoma informacija:

Jūs labai pasitikite savimi, Jus ne taip paprasta pažeisti. Šio vardo savininkė yra labai draugiška, geranoriška ir rūpestinga. Jūs atsargi, kartais netgi įtari, mėgstate dovanoti ir gauti dovanas, sugebate būti labai svetinga. Esant reikalui galite būti labai drąsi ir užsispyrusi.

Panašūs vardai:
Eismantas


Pavardė: Gvozdzinskienė

Gvozdzinskienė – moteriška pavardės forma (ištekėjusi).

Ši pavardė kilusi iš vyriškos giminės pavardės Gvozdzinskas.

2 Saugotojas, kaupėjas, kolekcionierius

Dvejetukas – rami ir mąstanti asmenybė. Jis visada ieško pusiausvyros ir harmonijos, yra puikus partneris ir rėmėjas, tačiau aktyvesni tipai gali jį išmušti iš pusiausvyros.
Išugdyti pasitikėjimą savimi šio tipo asmenybei dažnai prireikia nemažai laiko. Jo jausmai būna taip giliai užslėpti, jog jis nežino, kas yra. Spręsdamas gyvenime iškilusias problemas, jis vadovaujasi jausmais, todėl tampa puikiu patarėju. Dvejetukui labai svarbi draugystė, jis vengia būti vienišas. Tai puikus partneris, nuoširdžiai besirūpinantis tais, kuriuos myli.
Neigiama jo savybė yra ta, jog šis žmogus vengia rizikos ir perdėtai vertina saugumą. Gali tapti atsiskyrėliu, jei nesugebės kontroliuoti savo suvešėjusio jautrumo. Dažnai nuvilia savo partnerį, nes stokoja ryžto ir iniciatyvos.

Klausyti "Eismantė Gvozdzinskienė" morzės abėcėle

·
E
··
I
···
S
--
M
·-
A
N
-
T
·
E
--·
G
···-
V
---
O
--··
Z
-··
D
--··
Z
··
I
N
···
S
-·-
K
··
I
·
E
N
·
E
E
I
S
M
A
N
T
E
G
V
O
Z
D
Z
I
N
S
K
I
E
N
E
E
I
S
M
A
N
T
E
G
V
O
Z
D
Z
I
N
S
K
I
E
N
E

Visos paieškos